KOČÁREK egg®

Kočárek egg® byl navržen ve Velké Británii s ohledem na styl i potřeby rodičů. Na dotek měkké tkaniny vytvářejí hladké křivky a kontinuální linky, které dávají kočárku styl a luxusní vzhled. Vynikající inženýrství vytváří perfektní jízdu pro dítě a maximální pohodlí pro rodiče. Egg® byl vybaven pneumatikami s Tru-Ride technologií, které byly navrženy pro komfort, vynikající ovladatelnost a vysokou odolnost. Jednoduše, jednou rukou skládací podvozek je kompaktní a volně stojící při sklopení. Třípolohová sklopná a dopředu otočná sedačka je prostorná a pohodlná.

Cena od 29 999Kč

(Zahrnuje rám, barevnou sedací část, stříšku, pláštěnku, síťku proti hmyzu a nánožník v barvě kočárku).

VYBERTE SI BARVY

Kočárek egg® má k dispozici 4 různé povrchové úpravy rámu – Black, Gun Metal, Mirror a Prosecco. V nabídce je 6 různých luxusních sedacích částí. Podvozek je dodáván s příslušenstvím v uvedených barevných kombinacích. Na výběr je 8 různě barevných anatomických podložek do kočárku.

PROSECCO FABRICS AND CHASSIS FINISH

ESPRESSO FABRICS ON BLACK CHASSIS

REGAL NAVY FABRICS ON MIRROR CHASSIS

QUANTUM GREY FABRICS ON GUN METAL CHASSIS

JURASSIC CREAM FABRICS ON GUN METAL CHASSIS

JURASSIC BLACK FABRICS ON BLACK CHASSIS

SPECIÁLNÍ EDICE

Chcete-li vystoupit z davu, egg® speciální edice je pro vás ideální volbou.
Díky textiliím s efektem kůže plazů se tato speciální edice stává něčím, co rozhodně upoutá pozornost. Kočárek je dodáván s koženou přebalovací taškou s efektem kůže plazů a kožešinovou podložkou. Hlubokou korbu a odpovídající fusak lze dokoupit samostatně.

KOČÁREK JURASSIC BLACK

FUSAK JURASSIC BLACK

KOČÁREK JURASSIC CREAM

FUSAK JURASSIC CREAM

TANDEM JURASSIC BLACK

LUXUSNÍ PŘEBALOVACÍ TAŠKA JURASSIC BLACK

TANDEM JURASSIC CREAM

LUXUSNÍ PŘEBALOVACÍ TAŠKA JURASSIC CREAM

HLUBOKÁ KORBA JURASSIC BLACK

REVERZIBILNÍ PODLOŽKA DO SEDACÍ ČÁSTI

HLUBOKÁ KORBA JURASSIC CREAM

HLUBOKÁ KORBA

Elegantní hluboká korba egg® má zaoblený tvar a je určena pro děti od narození. Mezi standardní příslušenství patří matrace, pláštěnka, nastavitelná boudička a nánožník na zip. Můžete si vybrat z několika barevných kombinací textilií a rámů. Hlubokou korbičku lze také příležitostně použít ke spánku jako postýlku.

CARRYCOT ON PROSECCO FRAME WITH PROSECCO FABRICS

CARRYCOT ON GUN METAL FRAME WITH QUANTUM GREY FABRICS

CARRYCOT ON BLACK FRAME WITH ESPRESSO FABRICS

CARRYCOT ON BLACK FRAME WITH JURASSIC BLACK FABRICS

CARRYCOT ON MIRROR FRAME WITH REGAL NAVY FABRICS

CARRYCOT ON GUN METAL FRAME WITH JURASSIC CREAM FABRICS

TANDEM

S přidáním setu tandemových adaptérů lze kočárek předělat na tandemový. Chcete-li kočárek převést na tandem, musíte si zakoupit multi adaptéry pro nižší pozici a set adaptérů pro tandem použití. Můžete tak kočárek využívat pro dvojčata nebo dvě různě staré děti. Tandemová dolní sedací část obsahuje boudu, nánožník a pláštěnku.

PROSECCO TANDEM

QUANTUM GREY TANDEM

TANDEM ADAPTOR KIT

ESPRESSO TANDEM

JURASSIC BLACK TANDEM

REGAL NAVY TANDEM

JURASSIC CREAM TANDEM

PROČ VYBRAT egg®?

Vhodný i pro 2 děti
Použitím tandemových adaptérů můžete proměnit kočárek na tandemový a používat jej buď se 2 korbami, 2 sedacími částmi, 2 autosedačkami nebo tyto možnosti mezi sebou jakkoli kombinovat.

Kompatibilní cestovní systém
Kompatibilní a konvertibilní kočárek egg® můžete používat s různými autosedačkami včetně autosedačky polohovatelné do lehu, vyrobené ve spolupráci se značkou Kiddy. Autosedačky Maxi-Cosi, Be Safe, Cybex a Recaro jsou také kompatibilní s použitím dodatečných adaptérů.

Pneumatiky s technologií TRU-RIDE
Jedinečné pneumatiky s technologií Tru-Ride poskytují dokonalou rovnováhu mezi komfortem, vynikající ovladatelností a dlouhou životností – kompromis mezi nafukovacími a pevnými koly, které nelze píchnout.

Velkorysý úložný koš
Velký úložný košík na konstrukci kočárku poskytuje přístup z přední i zadní části kočárku a poskytuje vám dostatek úložného prostoru.

VLASTNOSTI KOČÁRKU

NASTAVITELNÁ RUKOJEŤ
Ručně prošívaná kožená rukojeť má pět různých výškově nastavitelných poloh a lze ji jednoduše ovládat jednou rukou.

DVOJITÁ JÍZDA SE SEDADLY
Zakřivená konstrukce sedačky je vhodná od šesti měsíců věku do 25 kg při použití jako samostatný kočárek a 15 kg na sedačku při použití jako tandemový kočárek.

NASTAVITELNÁ OPĚRKA NOHOU
Nastavitelná opěrka nohou umožňuje komfortní podepření nohou vašich dětí v průběhu jejich růstu a také je pod ním diskrétně umístěná síť proti hmyzu.

NASTAVITELNÁ STŘÍŠKA
Boudička je vyrobena z měkkých materiálů a je nastavitelná. Tento zaoblený kryt ve tvaru vejce má plynulý pohyb do tří pozic.

KOMPAKTNÍ SKLÁDÁNÍ JEDNOU RUKOU

Kočárek lze složit jednoduše jen jednou rukou pouhým sklopením rukojeti směrem dolů v kombinaci s následným uchopením baneru určeného ke skládání kočárku a to v minimálním čase. Výsledkem je velmi efektivní a kompaktní složení.

Varianty s tandemovou částí

Prostřednictvím setu adaptérů ve tvaru “S” můžete z kočárku egg® jednoduše vytvořit kočárek pro dvojčata nebo kočárek sourozenecký v následujících variantách:

  • 2 sedací části na rámu po směru jízdy – přední sedací část lze sklopit do 3 poloh, zadní sedací část do 2 poloh
  • 2 hluboké korby umístěné čelem k sobě
  • 2 autosedačky směřující k rodiči – rodiče tak mají obě děti na očích
  • 1 hluboká korba směřující k rodiči, 1 sedací část umístěná po směru jízdy
  • 1 autosedačka směřující dopředu, 1 sedací část umístěná proti směru jízdy
  • 1 hluboká korba umístěná proti směru jízdy, 1 autosedačka umístěná po směru jízdy